Kominki Kraków-Olkusz-Wolbrom-Katowice, ciepłe kominki - Szatan Kominki i Piece, Wszystkie wkłady kominkowe Spartherm i Brunner -15% - Artykuły: Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym Brunner


kominkiolkusz.pl

Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym Brunner

Wkłady kominkowe Brunner: Kompakt, Stil, Architektur, ECK

 

 

Kominki Architektur z wodnym wymiennikiem ciepła i nadzwyczaj dużą szybą nadają się doskonale do wspomagania domowej instalacji c.o. przy stałym udziale mocy przekazywanej do obiegu wodnego na poziomie 48-60%. Podziwiając widowisko jakie co chwila od nowa wyczarowują płomienie, pomyśl o tym, że palące się drewno zmniejsza zarazem koszty ogrzewania Twojego domu.

 

Kominki Brunner Architektur z wymiennikiem ciepła

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kominki serii Stil wyróżniają się bardzo szeroką i wysoką szybą. Dzięki temu wręcz zapraszają do spędzenia długiego wieczoru w blasku ognia i wspaniałej atmosferze.

Z zainstalowanym na wkładzie wodnym wymiennikiem ciepła, który dostarcza do obiegu wodnego 48-60% wytworzonej energii cieplnej,  kominki Stil są nie tylko piękne, ale i niezwykle praktyczne.

 

 

Kominki Brunner Stil z wymiennikiem ciepła

...z szybą płaską

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz KaminKessel Eck przy maksymalnie 60% mocy dostępnej dla obiegu wodnego jest zupełnym novum w naszej ofercie. Nie sprawiający kłopotu, bo praktycznie bezobsługowy żeberkowy wymiennik ciepła nowej konstrukcji sprawia, że narożny KaminKessel Eck będzie nie tylko pięknym akcentem w Państwa domu, ale także niezwykle praktycznym uzupełnieniem domowej instalacji grzewczej.

 

Fireplace boiler

Żeberkowy wymiennik ciepła

Nowy wymiennik ciepła został wprowadzony na początek tylko w modelach KaminKessel Eck (narożny) oraz HKD 2.2k SK. Znajdujące się na rurach wymiennika żeberka znacznie zwiększają powierzchnię wymiany ciepła. Zaletą tego nowego systemu jest niemal całkowite wyeliminowanie potrzeby czyszczenia. Powierzchnie żeberek „czyszczą się same”, ponieważ na skutek bardzo wysokich temperatur nie występuje osadzanie się zanieczyszczeń.

Kominki Brunner Eck z wymiennikiem ciepła

 

 

 

 

 

Kominki serii Kompakt z kotłem Kesselmodul są dostępne w rozmaitych wielkościach paleniska i formatach szyby. Ponadto można wybierać pomiędzy szybą okrągłą i płaską.

Stały podział mocy zapewnia około 30% dla obiegu wodnego, co akurat wystarcza do efektywnego wspomagania domowej instalacji grzewczej.

Boiler- module, Fireplace

Kesselmodul

Kocioł nasadowy Kesselmodul jest montowany na wkładzie kominkowym lub piecowym i wspomaga domowe centralne. Gazy z procesu spalania przepływają stale przez Kesselmodul i w ten sposób podgrzewają wodę, która zasila centralne ogrzewanie za pośrednictwem zbiornika buforowego. Dzięki zastosowaniu kotła Kesselmodul można uzyskać pożądany efekt grzewczy i wizualny, a przy tym wykorzystać część ciepła do ogrzewania innych pomieszczeń. A o to przecież chodzi.

Kominki Brunner Kompakt z kotłem Kesselmodul

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modele kominków Brunner Kompakt z kotłem Kesselmodul, z szybą płaską i drzwiami unoszonymi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modele kominków Brunner Kompakt z kotłem Kesselmodul, z szybą okrągłą i drzwiami uchylnymi

 

 

 

 

 

 

 

 

Modele kominków Brunner Kompakt z kotłem Kesselmodul, z szybą okrągłą i drzwiami unoszonymi

 

 

 

 

 

 

 
421,440 unikalne wizyty - Wszystie prawa zastrzeżone przez właściciela strony
kominkiolkusz.pl 2020