Nasze usługi


kominkiolkusz.pl

Nawigacja

Nasze usługi

O kominkach słów kilka..

 


Obrazy artykułów: pobrane.png

Kominek stanowi ważny element wyposażenia naszego domu. Zwracają na siebie uwagę nawet wtedy, kiedy nie pali się w nich ogień. Dlatego tak ważne jest, aby były idealnie dopasowane do wystroju pomieszczenia. Stylistyka wykonania kominka często określa charakter całego wnętrza. Wiemy, jak trudno podjąć decyzję o wyborze konkretnego modelu kominka. W związku z tym, nasza firma oferuje kompleksową obsługą, tj. doradztwo, projektowanie, wykonawstwo i montaż, dostosowując się do indywidualnych wymagań naszych klientów. Dobieramy dla klienta parametry wkładu kominkowego (moc grzewcza kominka, wkłady kominkowe do ognia ciągłego, wkłady kominkowe do ognia przerywanego), pomagamy wybrać odpowiednią obudowę.

Obrazy artykułów: kominek_2.jpg

Kominek uważany jest za skuteczne i stosunkowo tanie źródo ciepła do ogrzewania domu. Jeśli ma ogrzewać tylko pomieszczenie, w którym jest zamontowany, wystarczy model o małej mocy. Natomiast kominek o odpowiednio dużej mocy może ogrzać kilka pomieszczeń lub nawet cały dom. Potrzebne do tego instalacje to wkład lub kaseta odpowiedniej mocy i rozprowadzenie ciepłego powietrza (lub wody).

 

W naszej ofercie znajdują się kominki:


- tradycyjne

- rustykalne

- kaflowe

- nowoczesne

Obrazy artykułów: kominek_3.jpg

 

 

Poniżej znajdują się zdjęcia i opisy kilkunastu zrealizowanych przez nas projektów. Większość zamieszczonych tutaj zdjęć wykonane zostało w momencie zakończenia prac montażowych.

 
756,453 unikalne wizyty - Wszystie prawa zastrzeżone przez właściciela strony
kominkiolkusz.pl 2020