Kominki Kraków-Olkusz-Wolbrom-Katowice, ciepłe kominki - Szatan Kominki i Piece, Wszystkie wkłady kominkowe Spartherm i Brunner -15% - News: Spartherm Magic


kominkiolkusz.pl

Spartherm Magic

Spartherm Magic

Kominek Spartherm Magic to najnowsza innowacja w dziedzinie technologii i wzornictwa. Powstał on z pasji do techniki i miłości do projektowania.

Konstrukcja

Spartherm Magic to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym, i wnętrzem wyłożonym szamotem. Posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Szyba jest półokrągła, o promieniu 270°. Dzięki czemu można podziwiać piękną panoramę na iskrzące płomienie.

Drzwiczki otwierane są od tyłu – komora spalania jest obracana o 180°. Wyróżnić można dwie wersje paleniska, wersje manualną oraz automatyczną, którą można sterować przez pilota. Szerokość drzwiczek to 609mm, a wysokość drzwiczek to 573mm.

Zapewne temat Spartherm Magic, może zainteresować wymagających projektantów. Wkład ten idealnie nadaje się do nowoczesnych pomieszczeń, a dzięki swojemu unikatowemu wyglądowi dopełnia całości wnętrza.

Kominek Magic można umiejscowić w centrum pomieszczenia jako obiekt wolnostojący, może on także oddzielać wnętrze lub po prostu stać przy ścianie.

Dane techniczne

Wkład wykończony jest w serii Prestige, dostępny w wersjach: Standard, Luxus, Elegance, Avangarde, Stal szlachetna szlifowana.
Wkład kominkowy waży 257kg. Moc nominalna kominka to 10 kW, o sprawności 80% oraz zakresie mocy grzewczej 4,5-12 kW.

 

 

 

 

 

 

 

  
538,685 unikalne wizyty - Wszystie prawa zastrzeżone przez właściciela strony
kominkiolkusz.pl 2020